SLOVENSKÝ POHÁR HISTORICKÝCH VOZIDIEL 2005


Oficiálne výsledky prvého kolá 
v rámci 8.ročníka Ružomerská ruža veteránov   28.05.2005

Automobily
 
meno  a   priezvisko   vozidlo značka štr.číslo 1. meranie  2. meranie trestné body 
      čas v sec. tr.b. čas v sec. tr.b. celkom poradie
Ondriš Ladislav KV Banská Štiavnica Alfa Romeo 4 1207 10 20,6 6 16 1
Petráň Jaroslav AMK Ružomberok Škoda-440 7 1207 10 21 10 20  2
Bazala Marián VCC Nitra Triumph Spitfire  5 1210 40 20,5 5 45 3
Macák Ján VK Košice Škoda-1201 10 1169 370 17,2 28 398 4
Hrabčák Franišek VK Košice Škoda-Felícia 11 1160 460 18,8 12 472 5
Horňák Ján VCC Piešťany Ford V8 1 1113 930 21,8 18 948 6
Dominik Ivan KHV Zvolen Škoda - Felícia 13 1106 1000 21,3 13 1013 7
Gallay Daniel VK Lučnec Jep Willis 12 1031 1750 22,7 27 1777 8
Šudík Dušan KHV Žilina GAZ 21 Volga 2 970 2360 17,5 25 2385 9

Motocykle

meno  a   priezvisko   vozidlo značka štr.číslo 1. meranie  2. meranie trestné body 
      čas v sec. tr.b. čas v sec. tr.b. celkom poradie
Wachal Viliam VCC Nitra JAWA 250 1 1210 40 20,7 7 47 1
Františ Vladimír VCC Nitra ČZ500 Vatikan 7 1210 40 20,9 9 49 2
Mihok Marko VŠK Prešov Manet M-90 9 1130 76 17,6 24 100 3
Kočiš Peter  VŠK Prešov JAWA 250 8 1127 79 0 diskvalifi. 4



Oficiálne výsledky  druhého kolá 

v rámci Pôvodných 500 km slovenských  18.06.2006

Automobily
 

meno  a   priezvisko   vozidlo značka štr.číslo 1. meranie  2. meranie trestné body 
      rozdiel tr.b. čas v sec. tr.b. celkom poradie
Frišták Františk VCC Piešťany Škoda Tudor 6 0 0 24,7 3 3 1
Ondriš Ladislav KV Banská Štiavnica Alfa Romeo  4 2,2 22 25,4 4 26 5
Petráň Jaroslav AMK Ružomberok Škoda-440 7 6,7 67 22,1 29 96 7
Bazala Marián VCC Nitra Triumph Spitfire 5 0,3 3 25,6 6 9 2
Odzgan Peter AOC Bratislava Cadollac 17 0,4 4 25,9 9 13 3
Kurtis Vojtech VCC Piešťany Aero 662 9 0,7 7 23,4 16 23 4
Babitz Ronald KV Banská Štiavnica Humber 14 4,9 49 22,7 23 72 6
Šudík Dušan KHV Žilina GAZ 21 Volga 2 3,2 32 16,3 87 119 8

Motocykle

meno  a   priezvisko   vozidlo značka štr.číslo 1. meranie  2. meranie trestné body 
      rozdiel tr.b. čas v sec. tr.b. celkom poradie
Sila Andrej AMK Ružomberok Manet  M-90 4 4 40 4,4 44 88 3
Sila Marián AMK Ružomberok ČZ 150 3 6,5 65 4,9 49 114 4
Mihok Marko VŠK Prešov Manet  M-90 9 5,8 58 2,3 23 81 2
Kočiš Peter VŠK Prešov JAWA 250 8 1,1 11 5,9 59 70 1

Oficiálne výsledky tretieho kolá
v rámci Jazdy do vrchu BABA Pezinok 19.06.2005

Automobily

meno  a   priezvisko   vozidlo značka štr.číslo 1. meranie  2. meranie trestné body 
      čas v sec. tr.b. rozdiel tr.b. celkom poradie
Petráň Jaroslav AMK Ružomberok Škoda Felícia 7 17,4 6 0,54 5 11 1
Bazala Marián VCC Nitra  Triumph 5 19,3 13 0,67 7 20 3
Babitz Ronald KV Banská Štiavnica Humber 14 18,8 8 8,81 88 100 5
Doppler František VCC Piešťany Mini Cooper   18,7 7 0,21 2 9 1
Frišták František VCC Piešťany Škoda Tudor 6 18,7 7 1,41 14 21 2
Kurtis Vojtech VCC Piešťany Aero 66 9 17,5 5 4,07 41 46

    4

Motocykle

meno  a   priezvisko   vozidlo značka štr.číslo 1. meranie  2. meranie trestné body 
      rozdiel tr.b. čas v sec. tr.b. celkom poradie
Wachal Viliam VCC Nitra JAWA 250 1 19,3 13 2,20 22 35 1
Františ Vladimír VCC Nitra  M 72 7 19,1 11 2,42 24 35 1
Mihok Marko  VŠK Prešov Manet M-90 9 22,4 44 35,87 359 404 5
Kočiš Peter VŠK Prešov JAWA 2 8 26,6 86 24,25 242 328 4
Sila Andrej AMK Ružomberok  Manet M-90 4 25,3 73 1,98 20 93 3
Sila Marián  AMK Ružomberok ČZ 150 3 22,4 44 3,52 35 79 2

Oficiálne výsledky štvrtého kolá
v rámci 14.ročníka Nitrianského zrazu historických vozidiel 23.-24.07.2005

Automobily

meno  a   priezvisko   vozidlo značka štr.číslo 1. meranie  2. meranie trestné body 
      čas v sec. tr.b. rozdiel tr.b. celkom poradie
Šudík Dušan KHV Žilina Volga GAZ 21 2 16,00 10 25,54 134 144 5
Ing.Ondriš Ladislav  KHV Banská Štiavnica Jaguár 4 19,80 28 26,37 177 205 6
Bazala Marián VCC Nitra Triumph Spitfire 5 18,10 11 23,43 3 14 1
Babitz Ronald KHV BanskáŠtiavnica Humber S. 14 17,50 5 23,37 3 8 2
Doppler František VCC Piešťany Mini Cooper 3 16,90 1 28,12 272 273 7
Frišták František VCC Piešťany Škoda Tudor 6 18,00 10 24,13 33 43     3
Ing.Odzgan Peter AOC Bratislava Cadilac Cupé 17 17,50 5 25,32 112 117     4

Motocykle

meno  a   priezvisko   vozidlo značka štr.číslo 1. meranie  2. meranie trestné body 
      rozdiel tr.b. čas v sec. tr.b. celkom poradie
Wachal Viliam VCC Nitra JAWA 250 1 18,00 10 28,59 319 329 3
Františ Vladimír VCC Nitra M 72 7 16,30 7 23,04 36 43 1
Mihok Marko VŠK Prešov Manet M-90 9 0,00 0 25,43 126 XXX diskv.
Kočiš Peter VŠK Prešov JAWA 250 8 17,40 4 25,04 84 88 2

Oficiálne výsledky piateho kolá
v rámci II.rčníka veteran relly Piešťany - Malé Karpaty 13.08.2005

Automobily

meno  a   priezvisko   vozidlo značka štr.číslo 1. meranie  2. meranie trestné body 
      čas v sec. tr.b. rozdiel tr.b. celkom poradie
Šudík Dušan KHV Žilina Volga GAZ 21 2 15,10 1   0 disk  
Ing.Ondriš Ladislav  KHV Banská Štiavnica Jaguár 4 15,30 3 20,48 75 78 6
Bazala Marián VCC Nitra Triumph Spitfire 5 15,90 9 22,05 2 11 2
Petrán Jaroslav AMK Ružomberok Škoda 440 7 15,40 4 24,32 149 153 7
Doppler František VCC Piešťany Mini Cooper 3 14,80 2 22,40 37 39 4
Frišták František VCC Piešťany Škoda Tudor 6 15,00 0 22,12 9 9 1
Ing.Odzgan Peter AOC Bratislava Cadilac Cupé 17 16,00 10 21,40 23 33 3
Kurtiš Vojtech VCC Piešťany Aero 662 9 17,10 21 21,30 33 54 5

Motocykle

meno  a   priezvisko   vozidlo značka štr.číslo 1. meranie  2. meranie trestné body 
      rozdiel tr.b. čas v sec. tr.b. celkom poradie
Wachal Viliam VCC Nitra JAWA 250 1 16,60 16 22,09 6 22 1
Františ Vladimír VCC Nitra M 72 7 15,30 3 23,14 71 74 3
Mihok Marko VŠK Prešov Manet M-90 9 19,20 42 22,18 15 57 2
Kočiš Peter VŠK Prešov JAWA 250 8 19,50 45 21,21 42 87 4

Oficiálne výsledky  šiesteho kolá 
v rámci  I.ročníka Oravského zrazu historických vozidiel    27.08.2005
           
Automobily                   
meno  a   priezvisko  vozidlo značka štr.číslo 1. meranie   2. meranie trestné body 
       

čas v sec.

tr.b. rozdiel tr.b. celkom  poradie
Šudík Dušan KHV Žilina Volga GAZ 21 2 17,40 16 4,19 6 22 6
Ing.Ondriš Ladislav KHV Banská Štiavnica Jaguár  4 19,00 0 4,33 20 20 5
Bazala Marián VCC Nitra Triumph Spitfire 5 19,70 7 4,17 4 11 3
Petrán Jaroslav AMK Ružomberok Škoda 440 7 19,20 2 4,28 15 17 4
Doppler František VCC Piešťany Mini Cooper 3 18,40 6 4,08 5 11 3
Frišták František VCC Piešťany Škoda Tudor 6 19,20 2 4,17 4 6 1
Ing.Odzgan Peter AOC Bratislava Cadilac Cupé 17 19,60 6 4,08 5 11 3
Horňák Ján VCC Piešťany Ford V8 1 19,50 5 4,09 4 9 2
Hrabčák František VK Košice Š-Felícia 11 23,30 43 4,54 41 84 8
Dominik Ivan KHV Zvolen Š-Felícia 13 19,90 9 3,40 33 42 7

Motocykle
Wachal Viliam VCC Nitra JAWA 250 1 20,00 10 4,09 4 14 2
Hollý Pavol AMK Ružomberok ČZ 175 5 32,90 139 5,11 58 197 5
Mihok Marko VŠK Prešov Manet  M-90 9 21,10 21 4,48 35 56 3
Kočiš Peter VŠK Prešov JAWA 250 8 19,50 5 4,08 5 10 1
Sila Marián AMK Ružomberok ČZ 150 3 29,50 105 5,00 47 152 4
Sila Andrej AMK Ružomberok M90 4 36,80 178 5,05 52 230 6


Konečné výsledky  NULTÝ ROČNÍK

 
ŠT. Čís. AUTOMOBILY       1. 2. 3. 4. 5. 6. súčet poradie
1.
 
4
 
 HORŇÁK  Ján
 Horňáková Libuša
VCC 
Piešťany
FORD V8
 
1938
 

948
 

        9
 

957  
2x                   

 
2.
 
   ŠUDÍK Dušan
 
KHV Žilina
 
GAZ 21
 
1960
 
2385
 
119
 
 

144
 

diskval.
 
22
 

2670  
5x                   

7
3.
 
   DOPLER František
 Ladická Michaela
VCC 
Piešťany
Alfa Romeo
Mimi Cooper
1969
1974
    9
 
273
 
39
 
11
 

332  
4x                   

6
4.
 
   Ing. ONDRIŠ Ladislav
 Ing. Ondrišová Sylvia
KHV
Ban.Štiavnica
Alfa Romeo
Mexvell
1970
1924
16
 
26
 
  205
 
78
 
20
 

140  
5x                   

3
5.
 
1
 
 Ing. BAZALA Marián
 Bazalová Beáta
VCC Nitra
 
TRIUMPH Spitfire 1971
 
45
 
9
 
20
 
14
 
11
 
11
 

45  
6x                   

2
6.
 
2
 
 FRIŠTÁK František
 Frištáková Eva
VCC
Piešťany
Š-Tudor
 
1950
 
  3
 
21
 
43
 
9
 
6
 

39  
5x                   

1
7.
 
3
 
 PETRÁN Jaroslav
 
AMK
Ružomberok
Škoda 440
GAZ 21
  20
 
96
 
11
 
  153
 
17
 

144  
5x                   

4
8.
 
6
 
 HORŇÁK Roman
 Horňáková Oľga
VCC
Piešťany
AERO 500
 
1930
 
               
9.
 
5
 
 KURTIŠ Vojtech
 Kurtišová Jana
VCC
Piešťany
AERO 662
 
1932
 
  23
 
46
 
  54
 
 

123  
3x                   

 
10.
 
6
 
 MACÁK Ján
 
VK Košice
 
Škoda 1201
 
1958
 
298
 
         

398  
1x                   

 
11.
 
7
 
 HRABČÁK František
 
VK Košice
 
Š-Felícia
 
1960
 
472
 
        84
 

556  
2x                   

 
12.
 
8
 
 GALLAY Dominik
 
VK Košice
 
Jeep Willis
 
1941
 
1777
 
         

1777  1x                   

 
13.
 
9
 
 DOMINIK Ivan
 
KHV Zvolen
 
Š-Felícia
 
1962
 
1013
 
        42
 

1055  
2x                   

 
14.
 
   BABITZ Ronald
 
KHV
Ban.Štiavnica
Humber
 
1960
 
  72
 
100
 
8
 
   

180  
3x                   

 
17.
 
   Ing. ODZGAN Peter
 Ing.Odzgan Roman
AOC Bratislava Cadillac
Cadillac
1959
1972
  13
 
  117
 

33
 

11
 

174  
4x                   

5

     
účasť 1x  
  2x  
  3x  
  4x  
  5x  
  6x  
     
ŠT. Čís. MOTOCYKLE       1. 2. 3. 4. 5. 6. súčet poradie
1.
 
  WACHAL Viliam
 
VCC
Nitra
JAWA 250
 
1948
 
47
 
  35
 
329
 
22
 
14
 

118 
5x                   

1
2.
 
  BACHAR Vladimír
 
VCC
Piešťany
NSU 350
 
1938
 
               
3.
 
  SILA Marián
 
AMK
Ružomberok
ČEZETA 175
ČZ 150 C

1951
  114
 
79
 
    152
 

345  
3x                  

 
4.
 
  SILA Andrej
 
AMK
Ružomberok
M 90
ČZ 150 C
1951
1951
  88
 
93
 
    230
 

411  
3x                   

 
5.
 
  MUDr. HOLLÝ Pavol
 
AMK
Ružomberok
ČZ 175
 
1938
 
          197
 

197  
1x                   

 
7.
 
  FRANTIŠ Vladimír
 
VCC
Nitra
ČZ 500
M 72
1938
1956
49
 
  35
 
43
 
74
 
 

    201  
4x                   

2
8.
 
  KOČIŠ Peter
 
VŠK
Prešov
JAWA 250 šp.
 
1938
 

XXX
 

70
 
124
 
88
 
87
 
10
 

255  
6x                   

3
9.
 
  MIHOK Marko
 
VŠK
Prešov
M 90
 
1948
 
100
 
81
 
404
 
XXX
 
57
 
56
 

294  
6x                   

4
     
účasť 1x  
  2x  
  3x  
  4x  
  5x  
  6x